Tartu Ülikooli investeerimisklubi

Mastermind programm – arutelud, mis viivad edasi

Mastermind programm on koht, kus sarnaselt mõtlevad inimesed saavad kokku, et asuda avastamise ja rikastumise retkele, mida juhib ühine entusiasm ja teadmistejanu investeerimise vastu. Loe lühikesi põhjuseid, miks olla osa klubi Mastermind programmist, loe lisa siit.

1. Õpi arutelu käigus investeermist.

Mastermind gruppide südames peitub elavate arutelude ja avastuste vaim. Regulaarsed kohtumised toimuvad tänu kaasahaaravatele aruteludele, kus investeerimise teemad räägitakse lahti, jagatakse teadmisi ja laiendatakse perspektiive. Mastermind gruppides ei avasta liikmed mitte ainult teadmisi, vaid ka sõpruskonna, kellel on soov õppida ja koos kasvada.

Mastermind gruppide suunamiseks on antud valik tähendusrikkaid ülesandeid ja väljakutseid, mis ühtivad klubi üldiste eesmärkidega. Hoolikalt ja hoolega jälgitakse grupis liikmete teekonda, pakkudes igal sammul juhiseid ja julgustust. Mastermind gruppide tööfilosoofia keskmes on usk eesmärkide jõusse. Koos seatakse individuaalsed investeerimiseesmärgid, sütitades igas liikmes ambitsioonikuse ja eesmärgi leegi teha esimsed või edasised sammud investeerimisel. Vankumatu toe ja juhendamise kaudu inspireerime üksteist saavutama uusi saavutusi. Loe lisa Mastemind grupi ülesannete kohta siit.

2. Mõtesta investeerimis alast kirjandust koos teistega.

TÜ investeerimisklubi Mastermind´i programm on kogukond, kus iga liige on mitte ainult osa haridusest, vaid sõpruskonnast. Mastermind´is jagatakse unikaalseid kogemusi ja toetatakse üksteise teekonnal finantsedu suunas. Investeeringutes võimaluste leidmine ja võimendamine saab alguse teadmistest. Teadmiste osas pakume tuge klubi eksklusiivse raamatukogu näol koostöös Delta haruraamatukoguga. Klubi raamatukogus on juba praegu huvitavat lugemist pidevalt muutuva investeerimise trendide ja strateegiate maastiku navigeerimiseks. Loe juurde raamatukogust siit

3. Võida koos parimatega auhindu.

Igal teekonnal on omad takistused ja võidud. Väljakutsete korral seisavad meie Mastermind´i grupijuhid meie gruppide heaolu ees, kes pakuvad juhendamist ja tuge eesmärkide loomisel. Koos navigeerime paremini investeerimis maastikul, tõustes iga ületatud väljakutsega tugevamaks ja targemaks. Klubis oleme uhked meie liikmete saavutuste üle, tähistades nendega koos gruppi saavutusi ja premeerime kõige tublimaid Mastermind liikmeid semestri lõpus.

Oleme siin, et inspireerida, õppida ja kasvada koos – sest teadmised ja edu on kõige ilusamad, kui neid jagatakse.

Tule koos meiega avastusretkele – kohtume Mastermind´is!